Hodowla GattoNeva *Pl powstała w 2007 roku wraz z pojawieniem się u Nas pierwszego kociaka.. Byl to Borys" z Zielonej łaki" wszyscy bez wyjątku zakochali się w nim, godzinami mogliśmy patrzyć na niego jak się bawi . Borys stał się centralnym punktem naszego życia i planów. A jak plany no to poszukiwanie ładnej i miłej koteczki dla Naszego Tygryska.

W sierpniu 2007,przyjechała do nas z Wrocławia Belinda w domu zwana Cocolinką. Białe łapeczki ,oczy jak dwa jeziora i futerko puchate. Nasza mała koteczka,dla nas zmieniła imię na Coccolinka,ze wzgledu na jej niesamowity charakter i przymilne usposobienie. Ile bylo radości obserwując te dwa maluchy przy zabawie i psotach

imageW styczniu 2008 roku nasza hodowla powiekszyła się o Clare "Z Salem*PL" Przybyła do nas z Lublina w mrożny zimowy wieczór ,srebrzysta śliczna koteczka o wielkich błekitnych oczach i bardzo przytulnym charakterze który do dziś jest jej wielkim atutem w osiąganiu tego na co ma ochotę.

Clarcia od początku była zaakceptowana przez nasze koty a nawet traktowana jak ich własne.

W kwietniu 2009 przyjechała do nas w odwiedziny przepiękna kotka Karolina. Jeżeli można mówic o kocich Księżniczkach to ona nią jest. Pełna wdzięku z lekkim dystansem, wyciszona, znająca swoją wartość. Arystokratka w kocim wydaniu. Mówimy na nią Bucuś bo główką podbija nogę żeby ją głaskać. Nie było problemy z akceptacją jej przez nasze koty bo Karolina nie zajmuje się sprawami innych. Ona ma swój świat i swoje królestwo.